Onze zesdes vlot vertrokken richting Italië.

Deze morgen kwam het eerste bericht al vroeg binnen: mevrouw Verhellen wist ons om half zes al te melden dat alle leerlingen ruim op tijd aan de bus stonden, en dat ze om vijf uur stipt waren vertrokken voor hun Italiëreis. Mijnheer Desmidt en zijzelf hadden hen uitgewuifd.

Tegen een uur of zeven stuurde Tisha ons ook een fotootje door: de sfeer op de bus zat in elk geval al snor!

Ook bij een tussenstop, net over de Italiaanse grens, was de sfeer nog optimaal. Je kan bij zo’n stop gewoon even je benen strekken, of je kan ook gewoon een dansje doen, en dat is wat onze leerlingen deden.

Momenteel zijn er nog maar een paar foto’s, maar naarmate we ze binnen krijgen, worden ze hier in het archief geplaatst.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.