Stralende zon in Lucca en Pisa

Deze morgen om acht uur stapten onze leerlingen in Italië alweer op de bus, gepakt en gezakt.

Een paar uur later stonden ze in een zonovergoten Lucca voor een fijne fietstocht.

Na de middag trokken ze richting Pisa. Ze leerden er onder andere bij over fresco’s uit de 14de eeuw in Camp Santo, Fibonacci en de scheve toren. Ze bezochten de Duomo en kregen een indruk van het baptisterium. De zon was ook mee en zorgde voor een gezonde blos op de bus onderweg naar ons tweede hotel in Montecatini.

Aan de blauwe lucht en de kleren te zien was het er inderdaad prachtig weer! Ze kunnen er maar van genieten, vinden wij.

Intussen hebben we al zo’n 70 foto’s binnengekregen, en u kan ze bekijken hier in het archief. Met dank aan mevrouw Van Nieuwenhuyze voor de tekst een het gros van de foto’s, maar ook aan Fien Meesen.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.