UGent in Zicht: zes van onze leerlingen krijgen uniek traject

Maar liefst zes leerlingen van ons atheneum zijn gekozen voor het programma ‘UGent In Zicht‘. Deze zes leerlingen zijn Bilal Kajdaa, Bülent Tarhan, Lejla Beganovic, Nada Boutourhlali, Noussaïba El Ballarji en Rawi Ibrahim Hamad.

Zij krijgen van de universiteit uit in hun laatste jaar al speciale begeleiding om optimaal aan hun universitaire studies te beginnen. Voor leerlingen met een migratieachtergrond is dat namelijk niet vanzelfsprekend: vaak zijn zij de eerste die aan dergelijke hogere studies beginnen, en een degelijk vangnet ontbreekt.

Op woensdag 11 september konden ze de nodige info krijgen en zich inschrijven, en van de dertig beschikbare plaatsen gingen er dus zes naar leerlingen van onze school.

Volgende woensdag komen ze voor het eerst samen.

In 2016 was er ook al een aantal leerlingen dat zich toen inschreef en mocht deelnemen aan dit programma. U kan het verslag en het artikel in De Morgen van toen hier lezen.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.