Heart Beats

De muziekmiddagen van de leerlingenraad, ze zijn eindelijk terug van weggeweest! Op Valentijn zal de leerlingenraad opnieuw een podium op de speelplaats zetten om de hele middagpauze jullie favoriete muziek te laten horen. Wil je graag een dansje placeren? Uiteraard kan dat ook!

Maar dat is niet de enige actie die de leerlingenraad doet voor Valentijn. Ze gaven ons de volgende boodschap mee:

“Wij hebben voor de komende weken de leerlingenraad omgetoverd tot een “Matchmakingbureau”. Ben jij het ook beu om single te zijn? Geen paniek, wie weet loopt je ware liefde wel rond op school… Daarom nemen wij de taak op ons om jullie te koppelen aan degene(n) voor wie jullie bestemd zijn!

We zullen deze week (3 februari tot 7 februari) tijdens de kleine pauze een tafel voorzien aan ’t Kot met daarop het formulier om deel te nemen en 4 dozen. Deze dozen scheiden de eerste, tweede en derde graad. De laatste doos is voorzien voor de leerkrachten en al het resterend personeel van onze school.

Op Valentijn zullen we jullie de resultaten persoonlijk bezorgen.

Hopelijk zullen jullie massaal deelnemen (ook als je al bezet bent, een plan B kan nooit kwaad šŸ˜‰ )!”

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.