Niet-confessionele zedenleer: afwisselend én in open lucht

In de lessen niet-confessionele zedenleer durft mevrouw Cruyt al eens het nuttige aan het aangename paren. Zo gingen een paar weken geleden – nog voor de mondmaskerplicht op de speelplaats – onze leerlingen eerst met grijpstokken aan de slag om alle afval op te rapen. Daarvan durft er nu al eens wat liggen, aangezien de leerlingen buiten eten en ze precies nog niet allemaal begrepen hebben waarvoor vuilnisbakken precies dienen.

Op het netjes opgeruimde terrein kregen de leerlingen dan de gelegenheid om per twee al wandelend te filosoferen. Daarna gingen ze op de opvouwbare buitenstoelen in een kring zitten om alsnog ‘gewoon’ les te krijgen.

Mevrouw Cruyt voorzag ons meteen ook van foto’s, samen met Yaro Godi Suyitno, waarvoor dank!

Alle foto’s van deze reeks kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.