Iedereen KAMpioen: “Op stap” met een vriend

In de dagen na de examens konden we niks fysieks organiseren voor onze leerlingen, en daarom had het evenemententeam gedacht om een actie te organiseren waarmee we ons toch een klein beetje met elkaar verbonden konden voelen: Iedereen KAMpioen! Een overweldigend succes konden we het niet noemen, maar er waren wel een paar heel fijne resultaten!

De vierde opdracht was: “Ga een half uurtje wandelen met een vriend die je al een langere tijd niet meer zag of iemand die nood heeft aan gezelschap en een goede babbel. Je trekt tijdens je wandeling een selfie.”

Ook nu kregen we een aantal foto’s binnen waar vooral de vriendschap van af spat. Kijk zelf maar.

Alle foto’s van Iedereen KAMpioen kan je hier bekijken.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.