Onze school nogmaals in het nieuws

Deze voormiddag kregen we nogmaals een verzoek van VTM: of ze bij ons mochten komen filmen voor het nieuws, in het kader van de week afstandsonderwijs die gepland wordt voor de krokusvakantie. Goh, zolang de reporters zich maar aan de veiligheidsvoorschriften hielden: waarom niet?

Zo zagen we deze middag en avond plots een van onze klassen in beeld op het VTM nieuws, met een aantal leerlingen aan het woord en een woordje uitleg van mevrouw Corthier. We vroegen of we de beelden konden krijgen voor ons archief, en ze werden ons prompt toegestuurd, waarvoor dank! U kan het volledige nieuws nog even bekijken in de herhaling op VTM, maar de reportage van vandaag over de scholen kunnen we u hier dus ook al meegeven.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.