Team 2019-2020

Directie:

Secretariaat:

Secretariaatsmedewerkers:

  •  Isabelle D’Haen
  • Personeelsverantwoordelijke: Peggy Berth
  • Financieel coördinator: Fien Dochy

Leerlingensecretariaat – opvoeders:

    • eerste graad:
      – Annemie Baes

      – Jani Noninckx
    • tweede graad: Jessica Cocquyt
    • derde graad: Marie-Anne Vandenberghe

Leerlingbegeleiders:

KINDS Werner Leerlingbegeleider 1 – 2 – 3
MERCHIERS Anke CLB – Psycholoog
TAVERNIER Sylvia Leerlingbegeleider 4 – 5 – 6
VERSTRAETE Ilse CLB – Maatschappelijk werker

Leerkrachten (aangesteld voor een volledig schooljaar):

AGAPITOVA Irina Orthodoxe godsdienst
ALEXANDER Jeroen Wiskunde
ARENS Sophie Frans
AUDOOREN Isolde Artistieke opvoeding / Module Duurzaam Samenleven en Ondernemen
BEAUCARNE D’EENAEME Régine Frans
BEERNAERT Roel Fysica / Natuurwetenschappen / PS Java
BERGMANS Line Lichamelijke opvoeding / Sport / Module Sport
BEUKELEIRS Jan Literatuurgeschiedenis / Cultuurwetenschappen / Geschiedenis
BORDERÉ Aurélie Wiskunde / Module Welzijn en samenleving / Module Wiskunde Boost
BOTTEQUIN Anne Lichamelijke opvoeding / Mentor
BOULAOUALI Tijani Islamitische godsdienst
BRENNAN Nikolaas Engels
BRUGGEMAN Joke Wiskunde
BULTIJNCK Louise-Anne Esthetica / Cultuurwetenschappen / Gedragswetenschappen / Wetenschappelijk onderzoek Humane Wetenschappen
CASIER Pascal Biologie / ICT
CHRISTIAENS Yn Wetenschappelijk werk / Biologie / Natuurwetenschappen / Module wetenschappen / Wetenschappelijk Onderzoek biologie
CORTHIER Karen Nederlands / Taalcompetentie Frans / Module taal BOOST
COUSSENS Marnix Wiskunde / Module Wiskunde Anders Bekeken / ICT competentie
CRUYT Annik Niet-confessionele zedenleer / Module Cultuur en filosofie / Module Cultuur
DEBOODT Barbara Engels / Nederlands
DE CLERCQ Ann Nederlands
DEJONGHE Ferre Economie / Module economie
DEMIRDAG Pelin Islamitische godsdienst
DE PAEPE Ellen Frans
DE SMEDT Vallery Niet-confessionele zedenleer / Plastische opvoeding / Module cultuur
DEVREESE Katia Engels
DE VRIESE Luc Wiskunde / Wetenschappelijk onderzoek wiskunde
DHONT Julie Nederlands / Engels
EVERAERT Hannah Geschiedenis
EVERAERT Mieke Chemie / Lichamelijke opvoeding
FERKET Elias Module Technologie en ICT / Wetenschappelijk onderzoek fysica, biologie en chemie / ICT / Fysica / Wetenschappelijk werk
GEENENS Céline Frans / Engels
GEURS Lobke Rooms-katholieke godsdienst
GOEMINNE Lana Chemie / Natuurwetenschappen
GYKIERE Christine Engels
HASBAL Esra Islamitische godsdienst
HEYMANS Lucie Grieks / Module Latijn
JOSEPH Frederic Lichamelijke opvoeding / Module sport
KIEKENS Ines Frans / Duits
KIELEMOES Veronique Wiskunde / Wetenschappelijk onderzoek Wiskunde
LESCUR Aron Biologie / Lichamelijke Opvoeding
LIERMAN Jarno Protestantse godsdienst
LÖSKEN Kristoff Aardrijkskunde / Wetenschappelijk Onderzoek aardrijkskunde
MAES Gommaar Wiskunde / Problem Solving
MAES Liselot Niet-confessionele zedenleer
MARTENS Emmy Natuurwetenschappen / Module Wetenschappen / Wetenschappelijk werk
MINNE Evelyne Frans
NEIRINGS Lisa Engels / Spaans
PAUWELS Annelies Nederlands
PLOVIER Lisa Techniek
ROMBAUT Gudrun Latijn / Module Latijn / mediacoach
SADKOWSKI Dominik Nederlands / Geschiedenis
TIJARI Malika Islamitische godsdienst
UYTTENHOVE Karel Nederlands
UYTTERHAEGEN Ellen Latijn / Nederlands
VAN BOSSCHE Joke Wiskunde / Module wiskunde anders bekeken
VAN CAUWENBERGE Marijke Geschiedenis / Aardrijkskunde / Nederlands
VAN DAMME Tania Wiskunde
VANDENABEELE Stefan Lichamelijke opvoeding
VAN DEN HEUVEL Nele Techniek
VAN DE PEER Aurélie Gedragswetenschappen / Wetenschappelijk onderzoek Humane wetenschappen
VAN DE ROSTYNE Ruben Fysica / Wetenschappelijk onderzoek aardrijkskunde / Aardrijkskunde
VAN DE VELDE Elke GOK (Nederlands) / Leersleutels
VAN DE WOESTYNE Ann Wiskunde
VAN HEGHE Florine Geschiedenis / Wiskunde / Module Wiskunde Anders Bekeken
VANLOMMEL Gladys Biologie / Lichamelijke opvoeding / Wetenschappelijk werk biologie
VAN NIEUWENHUYZE Berdien Nederlands
VAN WALLE Veronique Nederlands / Geschiedenis
VERCRUYSSE Jarno Aardrijkskunde / Module Groen
VERMEERSCH Hanne Economie / module economie / aardrijkskunde
VERMEIRE Sylvie Frans
VERMEIREN Marc Rooms-katholieke godsdienst

Ondersteunend personeel:

DE VLIEGER Kathleen Onderhoud en keuken
DE VRIENDT Veerle Onderhoud
KOZA Fetiya Onderhoud
MASSCHELEYN Maarten Werkman
VAN DE CAPELLE Anja Keuken
VAN DEN BROECK Sam Werkman