Team

Directie:

Secretariaat:

    • Secretariaatsmedewerkers:
      – Ilse Verhellen– Louise-Anne Bultijnck
    • Personeelsverantwoordelijke: Peggy Berth
    • Financieel coördinator: Fien Dochy

Leerlingensecretariaat – opvoeders:

    • eerste graad:
      – Annemie Baes


      – Aron Lescur
    • tweede graad: Jessica Cocquyt
    • derde graad: Marie-Anne Vandenberghe

Leerkrachten:

AGAPITOVA Irina Orthodoxe godsdienst
ARENS Sophie Frans
AUDOOREN Isolde Muzikale opvoeding / Module Duurzaam Samenleven en Ondernemen
BEAUCARNE D’EENAEME Régine Frans
BEERNAERT Roel Fysica / Natuurwetenschappen / Wetenschappelijk Onderzoek chemie en fysica
BERGMANS Line Lichamelijke opvoeding
BEUKELEIRS Jan Geschiedenis / Cultuurwetenschappen / Gedragswetenschappen
BORDERÉ Aurélie Wiskunde / Welzijn en samenleving
BOTTEQUIN Anne Lichamelijke opvoeding / Mentor
BOULAOUALI Tijani Islamitische godsdienst
BRENNAN Nikolaas Engels
BRUGGEMAN Joke Wiskunde / Module Wiskunde Anders Bekeken
BULTIJNCK Louise-Anne Esthetica / Gedragswetenschappen / Wetenschappelijk onderzoek Humane Wetenschappen
CASIER Pascal Biologie / ICT
CHRISTIAENS Yn Wetenschappelijk werk / Biologie / Natuurwetenschappen / Module wetenschappen
CLAUS Jan-Bart Nederlands / Engels
CORTHIER Karen  Nederlands
COUSSENS Marnix Wiskunde / Module Wiskunde Boost / ICT competentie
CRUYT Annik Niet-confessionele zedenleer / Frans / Module Cultuur en filosofie
DEBOODT Barbara Engels / Nederlands
DE CLERCQ Ann Nederlands / Binnenklasdifferentiatie
DE PAEPE Ellen Frans
DEPREST Sam Rooms-katholieke godsdienst
DE SMEDT Vallery Niet-confessionele zedenleer / Plastische opvoeding / Module Cultuur en filosofie / Optie cultuur
DEVREESE Katia Engels
DE VRIESE Luc Wiskunde
DHONT Julie Nederlands
EVERAERT Hannah Geschiedenis
EVERAERT Mieke Chemie / Fysica / Wetenschappelijk onderzoek chemie en fysica / Lichamelijke opvoeding
FERKET Elias Natuurwetenschappen / Techniek / Module Technologie en ICT
GOEMINNE Lana Chemie / Natuurwetenschappen / Biologie
GYKIERE Christine Engels
HASBAL Esra Islamitische godsdienst
HEYMANS Lucie Grieks / Latijn
JOSEPH Frederic Lichamelijke opvoeding / Economie
KIEKENS Ines Frans
KIELEMOES Veronique Wiskunde / Wetenschappelijk onderzoek Humane Wetenschappen
KINDS Werner Leerlingenbegeleiding
LESCUR Aron Biologie / opvoeder
LIERMAN Jarno Protestantse godsdienst
LÖSKEN Kristoff Aardrijkskunde / Wetenschappelijk Onderzoek aardrijkskunde
MAES Gommaar Wiskunde
MAES Liselot Cultuurwetenschappen / Niet-confessionele zedenleer
MARTENS Emmy Natuurwetenschappen / Module Wetenschappen
MINNE Evelyne Frans
NEIRINGS Lisa Engels / Spaans
NONINCKX Jani Duits / Engels / Nederlands
PAUWELS Annelies Nederlands
PLOVIER Lisa Techniek / Module Technologie en ICT
ROMBAUT Gudrun Latijn / ICT
TAVERNIER Silvia Smartschool / leerlingenbegeleiding
UYTTENHOVE Karel Nederlands
UYTTERHAEGEN Ellen Latijn
VAN BOSSCHE Joke Wiskunde
VAN CAUWENBERGE Marijke Nederlands / Aardrijkskunde
VAN COTTHEM Evy Economie / Bedrijfseconomie
VAN DAMME Tania Wiskunde
VANDENABEELE Stefan Lichamelijke opvoeding
VAN DE PEER Aurélie Gedragswetenschappen / Wetenschappelijk onderzoek Humane wetenschappen
VAN DE ROSTYNE Ruben Aardrijkskunde / Fysica / Wetenschappelijk werk / Wetenschappelijk onderzoek chemie en fysica
VAN DE VELDE Elke Engels / GOK (Nederlands) / Niet-confessionele Zedenleer
VAN DE WOESTYNE Ann Wiskunde
VAN HEGHE Florine Geschiedenis
VANLOMMEL Gladys Biologie / Lichamelijke opvoeding / Wetenschappelijk werk
VAN NIEUWENHUYZE Berdien Nederlands
VAN POECK Dago Wiskunde
VAN WALLE Veronique Nederlands / Taalbeleid
VAN WEEHAEGE Sybille Niet-confessionele zedenleer
VERCRUYSSE Jarno Aardrijkskunde / Geschiedenis / Wetenschappelijk onderzoek aardrijkskunde / ICT
VERMEIRE Sylvie Frans
VERMEIREN Marc Rooms-katholieke godsdienst