Team 2020-2021

Directie:

Secretariaat:

Secretariaatsmedewerkers:

    • Ilse Verhellen
    • Personeelsverantwoordelijke: Peggy Berth
    • Financieel coördinator: Fien Dochy

Leerlingensecretariaat – opvoeders:

    • eerste graad: Babeth Haspeel
    • tweede graad: Sevdiye Sen
    • derde graad: Marie-Anne Vandenberghe

    • overkoepelend: Jessica Cocquyt

Leerlingbegeleiders:

KINDS Werner Leerlingbegeleider 1 – 2 – 3
MERCHIERS Anke CLB – Psycholoog
TAVERNIER Silvia Leerlingbegeleider 4 – 5 – 6
VERSTRAETE Ilse CLB – Maatschappelijk werker

Leerkrachten (aangesteld voor een volledig schooljaar):

 

AGAPITOVA Irina Orthodoxe godsdienst
ARENS Sophie Frans
AUDOOREN Isolde Artistieke opvoeding / Module Duurzaam Samenleven en Ondernemen
BEAUCARNE D’EENAEME Régine Frans
BEERNAERT Roel Fysica / Natuurwetenschappen / Problem Solving
BERGMANS Line Lichamelijke opvoeding / Sport
BEUKELEIRS Jan Geschiedenis
BORDERÉ Aurélie Wiskunde / Cultuur en samenleving
BOTTEQUIN Anne Lichamelijke opvoeding / Mentor
BOULAOUALI Tijani Islamistische godsdienst
BRENNAN Nikolaas Engels
BRUGGEMAN Joke Wiskunde
BULTIJNCK Louise-Anne Esthetica / Cultuurwetenschappen / Gedragswetenschappen / Literatuurwetenschappen
CASIER Pascal Biologie / ICT
CHRISTIAENS Yn Wetenschappelijk werk / Biologie / Natuurwetenschappen / Nederlands
CORTHIER Karen Nederlands / Frans
COUSSENS Marnix Wiskunde / ICT
CRUYT Annik Niet-confessionele zedenleer / Module Cultuur en Samenleving
DEBOODT Barbara Engels / Nederlands
DECEUNINCK Giles Lichamelijke opvoeding
DE CLERCQ Ann Nederlands
DEJONGHE Ferre Economie
DE PAEPE Ellen Frans
DE SMEDT Vallery Niet-confessionele zedenleer / Artistieke opvoeding / Module cultuur
DEVREESE Katia Engels
DE VRIESE Luc Wiskunde
DHONT Julie Nederlands / Engels
EVERAERT Hannah Geschiedenis
EVERAERT Mieke Chemie / Lichamelijke opvoeding
FERKET Elias Wetenschappen / ICT / Fysica / Techniek
GEENENS Céline Frans / Engels
GOEMINNE Lana Chemie / Natuurwetenschappen
GYKIERE Christine Engels
HASBAL Esra Islamistische godsdienst
HEYMANS Lucie Grieks / Latijn
JOSEPH Frederic Lichamelijke opvoeding / Module sport
KIEKENS Ines Frans / Duits
KIELEMOES Veronique Wiskunde
LESCUR Aron Biologie / Lichamelijke Opvoeding
LIERMAN Jarno Protestantse godsdienst
LÖSKEN Kristoff Aardrijkskunde
MAES Gommaar Wiskunde / Problem Solving
MAES Liselot Niet-confessionele zedenleer
MARTENS Emmy Natuurwetenschappen / Wetenschappen
MINNE Evelyne Frans
NEIRINGS Lisa Engels / Spaans
PAUWELS Annelies Nederlands
PLOVIER Lisa Techniek
ROMBAUT Gudrun Latijn / mediacoach
SADKOWSKI Dominik Nederlands / Geschiedenis
SAGINHOZ Omer Islamistische godsdienst
SEGERS Marianne Rooms-katholieke godsdienst
UYTTENHOVE Karel Nederlands
UYTTERHAEGEN Ellen Latijn / Nederlands
VAN BOSSCHE Joke Wiskunde / Wetenschappen
VAN CAUWENBERGE Marijke Geschiedenis
VAN DAMME Tania Wiskunde
VANDENABEELE Stefan Lichamelijke opvoeding
VAN DE PEER Aurélie Gedragswetenschappen
VAN DE ROSTYNE Ruben Fysica / Aardrijkskunde
VAN DE VELDE Elke Leersleutels
VAN DE WOESTYNE Ann Wiskunde
VAN HEGHE Florine Wiskunde / Engels
VANLOMMEL Gladys Biologie / Lichamelijke opvoeding
VAN NIEUWENHUYZE Berdien Nederlands
VAN POECK Dago Wiskunde
VAN WALLE Veronique Nederlands / Geschiedenis
VERCRUYSSE Jarno Aardrijkskunde / Module Groenbeheer / ICT
VERMEERSCH Hanne Economie / aardrijkskunde
VERMEIRE Sylvie Frans
VERMEIREN Marc Rooms-katholieke godsdienst

Ondersteunend personeel:

DE VLIEGER Kathleen Onderhoud en keuken
DE VRIENDT Veerle Onderhoud
KOZA Fetiya Onderhoud
MASSCHELEYN Maarten Werkman
VAN DE CAPELLE Anja Keuken
VAN DEN BROECK Sam Werkman