Unimath

logo wiskundeDe Opleiding Wiskunde van de universiteit van Gent organiseerde in het kader van het Unimath-project twee halve lesdagen in de eerste week van februari over vijf onderwerpen.
De leerlingen van 6 WWI, 6LWI en 6ECWI namen deel aan een georganiseerde les op woensdag 3 februari over het onderwerp ‘Opgeloste en onopgeloste mysteries in de getaltheorie’. Deze les vond plaats op de campus Sterre van de UGent, gebouw S9. De les duurde twee unief-lesuren (tweemaal 75 minuten) en werd gegeven door Jan De Beule (postdoctoraal onderzoeker vroeger aan UGent, nu aan VUB) in Unief-stijl. Zo konden onze leerlingen de sfeer opsnuiven van het universitair onderwijs wiskunde. Het eerste uur werd door iedereen goed gevolgd. Na de pauze schakelde de lesgever een versnelling hoger en werd het moeilijk om alles te blijven begrijpen. De afsluiter rond cryptografie werd dan weer wel door iedereen gesmaakt.

Met dank aan mevrouw Van Damme voor tekst en beeld.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.