Muziekmiddagen van de leerlingenraad

Dat onze leerlingenraad probeert wat meer op de voorgrond te treden, dat kon u hier vroeger al lezen.

Ze hebben intussen al twee muziekmiddagen georganiseerd, waarbij onder het afdak een klein podium wordt opgezet – dank u, Pierre en Sam! – en waar dan nummers gedraaid worden die de leerlingen zelf konden aanvragen. We kunnen u bij deze bevestigen dat er op de rest van de speelplaats op dat moment nauwelijks volk loopt: de meeste leerlingen zijn zeer enthousiast over het initiatief! En als dan Mikail nog de micro neemt…

De filmpjes zijn uiteraard, net zoals veel ander materiaal, te vinden op ons eigen youtubekanaal.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.