Frederik Desmidt de nieuwe waarnemend adjunct-directeur

Toen mevrouw Vercoutere in juni aankondigde dat ze ons ging verlaten om directeur te worden in het GO! atheneum Gentbrugge, zaten we even in zak en as. Niet dat we haar niet alle succes toewensen, maar hoe moest het nu met ons?

Intussen is daar een antwoord op gekomen: vanaf 1 september zal mijnheer Frederik Desmidt ons team versterken als de nieuwe waarnemend adjunct-directeur.

Mijnheer Desmidt komt van Scholengroep Brugge, en is leraar wiskunde van opleiding. Momenteel is hij zich al volop aan het inwerken, zodat hij op 1 september het nieuwe schooljaar vol goeie moed en kennis van zaken kan aanvatten.

We heten hem van harte welkom, en wensen hem veel succes op ons atheneum!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.