Gezocht: master Frans voor fulltime opdracht tot einde schooljaar

Blijkbaar is leraar Frans toch een beetje een knelpuntberoep: ons atheneum is namelijk volop op zoek naar een master (licentiaat) Frans voor een fulltime opdracht in derde graad. Uiteraard is dit ASO.

Wil je dus graag onze vijfdes en zesdes komen animeren in het Frans (standaard leerplan wordt gevolgd, lesmateriaal is voorhanden), heb je daar het juiste diploma voor, en ben je nu meteen beschikbaar tot einde van het schooljaar, stuur dan een mailtje naar onze personeelsverantwoordelijke Peggy Berth. Zij kan je alle verdere inlichtingen geven, en dan verwelkomen wij je in ons team!

 

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.