Evacuatieoefening

Wanneer je met zo veel mensen tegelijk op één plaats bent, dan kan er altijd wel eens iets fout lopen. Als school moeten we daarop voorbereid zijn, en daarom houden we een paar keer per jaar een uitgebreide evacuatieoefening.

Dinsdag om tien uur ging het alarm af, en tot onze grote opluchting waren alle leerlingen, ook die van de studie en het kot, netjes binnen de tijd op de voorziene aanmeldplaats. Daarna ging iedereen naar de algemene verzamelplaats op de parking van de Notestraat, waarna de lessen vlot hervat werden.

Er is natuurlijk nog een aantal werkpunten en het kan altijd beter, maar over het algemeen mogen we zeer tevreden zijn van deze evacuatie en de rustige houding van onze leerlingen.

En nu maar hopen dat we deze oefening nooit echt nodig zullen hebben!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.