Fysica-olympiade: één leerling stoomt door naar de tweede ronde!

Spanning alom, want ook dit jaar trotseerden enkele leerlingen van het zesde de fysica-olympiade. Een lading van 25 vragen viel eenparig neer op de grijze massa van onze zeven zesdes. Een makkie was het allerminst, slechts een luttele 357 op 2542 deelnemers kon de nodige arbeid leveren om in de tweede ronde te geraken.

De helft van onze leerlingen behaalde een rendement van minstens 60%, net niet genoeg voor de minimaal vereiste 70%. Eén 6WEWI’er sprong met een mooie parabolische sprong over deze horde en mag met volle kracht doorstromen naar de tweede ronde.

Een drie meter dikke proficiat, Jason Stautemas, we wensen je veel succes op 13 februari!

Met dank aan mijnheer Beernaert, leraar fysica, voor tekst en beeld. De foto’s kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.