Een topdag met onder meer de KAMathon!

De weergoden waren ons gunstig gezind: 16° en zonnig, ideaal loopweer dus! In de voormiddag lieten we immers al onze leerlingen lopen voor het goede doel: eerst de vierdes, vijfdes en zesdes, maar daar is helaas geen enkele foto van gemaakt. Intussen kregen onze eerstes, tweedes en derdes verschillende workshops rond Kritisch Burgerschap. Om tien over tien werden de rollen omgedraaid: de hogere jaren kregen les terwijl de lagere jaren het beste van zichzelf gaven in het park. Terwijl de leerkrachten hen aanmoedigden, de rondjes turfden en de muziek lieten schallen, liepen de leerlingen rondjes in de prachtige omgeving. En ja, daar zijn wél foto’s van, 315 stuks zelfs. We geven er hier enkele mee, de rest kan u hier bekijken.

Het verslag van Stressfactor is voor de volgende post!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.