Team van Pauline Calus goud in acrogym

Zondagavond 17 januari heeft het trio Chloë Hendrickx, Laura Vergeynst en Pauline Calus, die bij ons in de 4 Wetenschappen zit, de gouden medaille behaald in A-niveau leeftijdscategorie 13-19 op Zeestern Trials, een internationale wedstrijd acrobatische gymnastiek in De Panne.

Deze filmpjes van hun tempo- en balansoefening geven een idee van wat hun sport inhoudt…

Pauline en haar partners zijn lid van turnclub OTM Gent (2e Belgium’s Got Talent 2012) en trainen verspreid over 5 dagen 15 uren per week in sporthal Bourgoyen en topsporthal Gent. Het nationale wedstrijdseizoen loopt van januari tot en met mei.

Ze slaagden er jammer genoeg niet in zich te kwalificeren voor het WK acro in China eind maart. Een trio van dezelfde club van leeftijdscategorie 12-18 kon dit wel. Voor hen wordt een benefiet georganiseerd waaraan ook onze school een steentje bijdraagt door onze infrastructuur ter beschikking te stellen.

Tot en met zondag kan je via de website van de club nog orchideeën bestellen (15 €) om de meisjes te steunen. Een leuk ideetje voor Valentijn?

Meer info op www.otmgent.be of via facebook OTM Gent.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.