Team 2022-2023

Directie:

Secretariaat:

Secretariaatsmedewerkers:

    • Directiesecretariaat: Ilse Verhellen (09/216.84.44)
    • Personeelsverantwoordelijke: Peggy Berth
    • Financieel coördinator: facturatie en rekeningen: Fien Dochy (09/216 84 21)

Leerlingensecretariaat – opvoeders:

    • eerste graad: Ben Nuytinck (09/216 84 43)
    • tweede graad: Aline De Keyser (09/216 84 37)
    • derde graad: Vallery De Smedt (09/216 84 42)

Leerlingbegeleiders:

 

Werner Kinds Leerlingbegeleider 1 – 2 09/216 84 45
Jessica Cocquyt Leerlingbegeleider  3 – 4 09/216 84 24
Silvia Tavernier Leerlingbegeleider 5 – 6 / pedagogisch coördinator 09/216 84 24
Anke Merchiers CLB – Psycholoog
Kaveh Mahmodi CLB – Maatschappelijk werker

Leerkrachten (aangesteld voor een volledig schooljaar):

 

AGAPITOVA Irina Orthodoxe godsdienst
ARENS Sophie Frans / Aardrijkskunde
AUDOOREN Isolde Module Duurzaam Ondernemen
BEERNAERT Roel Fysica / Natuurwetenschappen / Problem Solving
BERGMANS Line Lichamelijke opvoeding / Sport
BONTE Barbara Protestantse Godsdienst
BORDERÉ Aurélie Wiskunde / Digitale en leercompetenties
BOULAOUALI Tijani Islamistische godsdienst
BRENNAN Nikolaas Engels
BRUGGEMAN Joke Wiskunde – WBoost
BULTIJNCK Louise-Anne Esthetica / Cultuurwetenschappen / Gedragswetenschappen
CASIER Pascal Biologie / ICT-coördinator
CHRISTIAENS Yn Biologie / Natuurwetenschappen / Module wetenschappen
CLEMENT Marthe Wiskunde / Engels / Kunst en wetenschap
CORTHIER Karen Nederlands
CRUYT Annik Niet-confessionele zedenleer / Module Cultuur en Samenleving
DE BAETS Frederik Geschiedenis
DEBOODT Barbara Engels / Nederlands
DE CAVEL Filip Protestantse godsdienst
DE CLERCQ Ann Nederlands / module TBoost
DE CORTE Jeroen Niet-confessionele zedenleer
DEJONGHE Ferre Economie
DE LEY Sam Latijn / Biologie / Module Groenbeheer
DEMEYER Mieke Frans
DE PAEPE Ellen Frans
DEVREESE Katia Engels
DE VRIESE Luc Wiskunde
DE VUYST Manu Frans / Aardrijkskunde
DHONT Julie Nederlands / Engels
EVERAERT Hannah Geschiedenis
EVERAERT Mieke Chemie / Lichamelijke opvoeding
FERKET Elias Differentiatie wetenschappen / module ICT / Fysica / STEM
FULLER Louise Module Cultuur en Samenleving / Artistieke opvoeding domein beeld / Kunstbeschouwing
GEENENS Céline Frans
GOEMINNE Lana Chemie / Natuurwetenschappen / Biologie
GYKIERE Christine Engels
HASBAL Esra Islamistische godsdienst
HEYMANS Lucie Grieks / Latijn
HOLM Dean Wiskunde
JOSEPH Frederic Lichamelijke opvoeding / Module sport
KIEKENS Ines Frans / Duits
LESCUR Aron Lichamelijke Opvoeding
LIEVENS Stijn Rooms-katholieke godsdienst
LÖSKEN Kristoff Aardrijkskunde
MAES Gommaar Wiskunde / Problem Solving
MAES Liselot Niet-confessionele zedenleer / Filosofie / Cultuurwetenschappen
MARTENS Dries Lichamelijke Opvoeding
MARTENS Emmy Natuurwetenschappen / Wetenschappen / STEM
MINNE Evelyne Frans
NEIRINGS Lisa Engels / Spaans
PARYS Nathalie Engels / Geschiedenis / Socio-Economische Vaardigheden
PAUWELS Annelies Nederlands
PLOVIER Lisa Techniek / Differentiatie cultuur
ROMBAUT Gudrun Latijn / Communicatie-website
SADKOWSKI Dominik Nederlands / Geschiedenis
SAGINHOZ Omer Islamistische godsdienst
THIENPONT Jari STEM / informatica / ICT-coördinator
UYTTENHOVE Karel Nederlands
VAN BOSSCHE Joke Wiskunde / Module WAB / Differentiatie wiskunde
VAN CAUWENBERGE Marijke Geschiedenis / Aardrijkskunde
VAN DAMME Tania Wiskunde
VANDENABEELE Stefan Lichamelijke opvoeding
VAN DE PEER Aurélie Gedragswetenschappen
VAN DE ROSTYNE Ruben Fysica / Artistieke opvoeding domein klank
VAN DE WOESTYNE Ann Wiskunde
VAN HEGHE Florine Wiskunde
VANLOMMEL Gladys Lichamelijke opvoeding / mentor
VAN NIEUWENHUYZE Berdien Nederlands
VAN POECK Dago Wiskunde
VAN WALLE Veronique Nederlands / Geschiedenis
VERHAEVEN Jens Geschiedenis
VERMEERSCH Hanne Economie / Sociaal-economische vaardigheden
VERMEIRE Sylvie Frans

 

Ondersteunend personeel:

DE VLIEGER Kathleen Onderhoud en keuken
ASMAMAW Malefia Nega Onderhoud
KOZA Fetiya Onderhoud
MASSCHELEYN Maarten Werkman
VAN DE CAPELLE Anja Keuken
VAN DEN BROECK Sam Werkman