Nieuwe schoolraad

Om de vier jaar wordt er een nieuwe schoolraad verkozen. Daarin zitten vertegenwoordigers van de ouders, de leraars, de leerlingen zelf, en een paar gecoöpteerden uit de lokale gemeenschap die geen rechtstreekse band hebben met de school, maar onderwijs zeer belangrijk vinden en daar graag mee richting aan geven. De schoolraad overlegt met het schoolbestuur over alle beslissingen die personeel, ouders of leerlingen aanbelangen. De schoolraad heeft vooral een adviesbevoegdheid in tal van zaken rond de school.

Frank Marquenie was ettelijke jaren voorzitter van de schoolraad. Intussen zijn zijn beide dochters al lang afgestudeerd, en werd het tijd om de fakkel door te geven. Dit voorjaar werden er nieuwe verkiezingen gehouden, en de nieuwe samenstelling kan u hier raadplegen.

Maar natuurlijk lieten we Frank en de andere afscheidnemende leden niet zomaar gaan. Er kwam een klein bedankingsfeestje.

Bedankt, Frank, voor je vele jaren inzet en toewijding aan onze school!

Alle foto’s van deze avond kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.