Week van het Bos: determineer eens een zwam.

Eén van de grote troeven van onze school, is de ligging. Bij mooi weer zitten de oudere leerlingen over de middag bijna allemaal op het “veld” naast de school. Maar er is natuurlijk meer: we liggen gewoon naast een echt bos en park, en daar doen we uiteraard ruimschoots ons voordeel mee. Vooral de leraars biologie en wetenschappelijk werk vinden die nabijheid van de natuur fantastisch: ze kunnen aan wateronderzoek doen, en in de Week van het Bos is het de ideale plek om zwammen te gaan detecteren en determineren. En dat is nu precies wat mevrouw Christiaens met de leerlingen van 2C en 2E deed.

Kijkt u gerust even mee!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.