Zwemtesten

Op 27/08/2014 stond er een artikel in de standaard met als titel “Steeds minder schoolkinderen kunnen zwemmen”.

Omdat ze deze uitspraak eigenlijk wel eens wilden testen, namen de leerkrachten LO samen met zeven studenten van de UGent en drie studenten van de Hogent een zwemtest af van alle leerlingen van de eerste graad. De dagen na de examens zijn daar het ideale moment voor, en dus lagen onze leerlingen op de laatste woensdag voor de kerstvakantie in het water van de Rozenbroeken. De resultaten waren op zijn minst bevredigend te noemen: alle leerlingen zwemmen op adequate wijze 50 meter, en kunnen de basis reddingstechnieken.

En als beloning mochten ze zich daarna nog uitleven in het grote speelbad met de glijbanen. Pret verzekerd!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.