Determineren van zwammen

Voor sommige vakken mogen we ongelofelijk blij zijn dat onze school gelegen is naast een pracht van een park en bos. Leraar Wetenschappelijk Werk mevrouw Christiaens doet er in elk geval meer dan haar voordeel mee: op donderdag 8 en vrijdag 9 oktober hebben de leerlingen van 2CWAB, 2DWAB, 2DBOOST en 2EBOOST les gekregen over zwammen. Eerst leerden ze de delen van jonge en volgroeide paddenstoelen kennen en de daarna indeling van zwammen.

Daarna zijn ze naar het park Claeys-Boüüaert gegaan om zwammen te determineren aan de hand van een determineertabel om ze zo uiteindelijk te kunnen benoemen.

Maandag waren de klassen 2A en 2B aan de beurt.

Zeg nu zelf: dit zijn toch de gedroomde studieobjecten?

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.