Update in verband met de gwp en het dreigingsniveau

Vandaag zijn alle uitstappen geannuleerd, voor zowel tweedes, derdes als vijfdes. Die leerlingen mogen gewoon thuis blijven. Wie om één of andere reden niet thuis kan blijven, is welkom op school: er is opvang voorzien. Meer info kan je lezen via smartschool.

Eerstes, vierdes en zesdes zijn uiteraard geschokt door het nieuws, maar stellen het allemaal prima. Zij gaan gewoon verder met de geplande activiteiten. Alleen zullen de eerstes in Dinant uitstappen naar grote steden voorlopig mijden. Vrijdag komen ze met bussen van de scholengroep terug naar Mariakerke.

We overleggen straks met het team over de organisatie van de uitstappen en activiteiten op donderdag en vrijdag. We willen daarom ook al onze leerlingen vragen hun Smartschool goed in de gaten te houden: zodra we iets beslist hebben, komt de informatie op Smartschool.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.