Drie van onze leerlingen op hoog niveau in de acrogym

Eerder berichtten we u al over de puike prestaties van Lotte Spanoghe, maar zij is natuurlijk niet de enige leerlinge die uitblinkt in zijn of haar sport. Gymnastiekclub OTM Gent, met Pauline Calus (4 Wet1), Xavier Calus (3 Wet) en Astrid Van Wassenhove (2a GL), werd 2e op de ‘Best show teams finale’ op 28 mei in Kortrijk. Na een voorselectie van vier wedstrijden eindigde OTM op de tweede plaats in de rangschikking. Ook in de finale konden ze deze tweede plaats behouden. Met hun oefening ‘Maskermind’ brengen ze een verhaal over vrijheid en gevangenschap. Geniet via onderstaand filmpje van dit prachtig schouwspel in een choreografie van o.a. Liza Bogaert (nog een oud-leerlinge van onze school).

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.