Kamacultuurtje 3: WWM! – in Concert

Als derde culturele activiteit kozen de dames van het KAMacultuurtje voor een musicalvoorstelling, en niet zomaar een!

De Gentse VZW WWM (We Want More) brengt al een aantal jaar met en voor jongeren een mix van zang, dans en toneel. Momenteel zijn er zelfs twee leerlingen van onze school betrokken bij de productie ‘In Concert’, en we kregen de mogelijkheid om tegen een verminderd tarief de generale repetitie mee te maken. Op die manier kunnen we ook een blik achter de schermen werpen van een dergelijke show in de Minardschouwburg. Lang is er niet over getwijfeld: het feit alleen al dat we langs de artiesteningang binnen mogen en zo achter het podium terechtkomen, was voldoende!

Pas op: de uitvoering ligt wel in de Paasvakantie! Kijk dus je agenda na, voor je op dinsdag 14 maart komt inschrijven (en 8 euro betalen) aan lokaal 0.014.

De dag zelf verzamelen we dan om 14.30 uur aan de Minard. Wegens het beperkt aantal plaatsen geldt dit aanbod enkel voor onze eigen leerlingen, niet voor ouders en broers of zussen.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.