Een eerste ‘standing desk’ als proef

Onder impuls van mevrouw Vanlommel heeft onze school vorig schooljaar deelgenomen aan een studie van Universiteit Gent rond minder zittend gedrag bij leerlingen. Deze studie maakte deel uit van een grote studie rond het gebruik van standing desks op school. Op het einde van het schooljaar heeft elke deelnemende school één standing desk van het merk Jaswig ontvangen.

Het is de bedoeling dat die nu in verschillende lessen door verschillende leerlingen en leraars uitgeprobeerd wordt, zodat we kunnen bepalen of het misschien wel haalbaar is om er nog een aantal aan te schaffen. Dat het gezonder is dan zitten, staat intussen wel vast.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.