Kom morgen naar school in je uniform!

Op 20 oktober 2017 is het Dag van de Jeugdbeweging. Als school vinden wij ook die vorm van ontspanning, sport en engagement heel belangrijk, en dus scharen wij ons met plezier achter de oproep om in je uniform van de scouts, Chiro, KLJ, KSA, IJD, JNM of wat we ook over het hoofd zien, naar school te komen.

Vorige jaren was er onder de stadshal een ontbijt voorzien (nu enkel nog voor hogeschoolstudenten op de technologiecampus), waardoor de oudste leerlingen iets later op school mochten zijn. De organisatie heeft intussen zelf ingezien dat dat misschien toch niet zo praktisch was, en dus geven ze nu een vieruurtje. Of zoals het op de website www.dagvandejeugdbeweging.be staat: “De feestdag voor tal van kinderen en jongeren die zich elke week opnieuw met heel veel plezier in hun jeugdbewegingskledij hijsen. Op die dag tonen we met trots ons engagement en zetten we het jeugdbewegingsleven extra in de verf. Wie in uniform langskomt in het Coyendanspark, krijgt van ons gratis een lekker vieruurtje. NIEUW! Dit jaar gaan we een gezonde battle aan tussen de verschillende jeugdbewegingen aan de hand van een dj-contest!

We hopen dat onze school er voor een keertje uitziet als een echte uniformschool!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.