Complimentenbriefjes!

Ook dit jaar organiseren we met de leerlingenraad de complimentenbriefjesactie šŸ„°. Dit is je kans om een fijn berichtje te sturen naar je vrienden, vriendinnen of die ene persoon waar je heimelijk een crush op hebt. Of gewoon een bedankje naar een leraar die er voor jou uitspringt, of een fijn woordje voor de kuisploeg die een wanhopige poging doet om onze school proper te houden. Dat mag een zelfgeschreven briefje zijn, een leuk kaartje, een heuse tekeningā€¦

Hiervoor komen er van maandag 19/02 tot en met donderdag 22/02 dozen aan het leerlingensecretariaat: een doos voor elke graad en een doos voor de leerkrachten.Ā  Schrijf je briefje en steek het daarna in de doos die van toepassing is voor de geadresseerde zodat je boodschap goed ontvangen wordt. Vergeet dus niet duidelijk de naam en klas persoon voor wie het briefje is duidelijk op het briefje of envelopje te schrijven, of het briefje wordt, net zoals minder lieve briefjes, verticaal in de papiermand geklasseerd.

De briefjes worden vrijdag uitgedeeld in de klassen.

Alvast bedankt voor jullie enthousiasme! šŸ¤—

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.