Afscheid van twee dierbare collega’s

Soms betekent het afscheid van een kalenderjaar op een school meer dan gewoon maar vakantie: soms moet je ook afscheid nemen van collega’s. Na meer dan veertig dienstjaren zwaaiden we gisteren mijnheer Van Den Bulcke en mevrouw Holvoet uit, door onze leerlingen maar al te goed gekend als ‘den dienen van LO en de die van Zedenleer’. Maar voor ons waren ze veel meer: vaste waarden binnen het lerarenteam, en vooral gewoon fijne collega’s.

De leerlingen hadden al eerder afscheid genomen van hen:

Maar gisteren werden ze ook door de collega’s in de bloemetjes gezet. Figuurlijk dan: er waren speeches en een hoop fijne kleine cadeautjes. Maar vooral: veel herinneringen, zowel voor hen als voor ons.

Dank jullie, Eddy en Martine, voor al die jaren. Voor de inzet, de extra’s, de glimlachjes en bulderlachen, de samenwerking, de roosters, de activiteiten, de welgemeende goeiemorgen. We gaan jullie missen, en dat zijn echt geen loze woorden.

Het ga jullie goed!

IMG_0753

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.