Nieuwe bus

Vele leerlingen en oudleerlingen zullen dit zeker kunnen beamen: onze schoolbus was dringend aan vervanging toe. Het rammelding waarmee we steevast naar de verschillende sporthallen reden, was eigenlijk niet meer verantwoord, maar er was helaas gewoon geen alternatief. We hebben maar één sportzaal voor 650 leerlingen, en zowel de Neptunus in Wondelgem als de Bourgoyen in Mariakerke zijn niet echt op wandelafstand, toch niet als je daarna ook nog een sportles wil geven. Gelukkig bieden het veld en de bossen naast de school een mooi alternatief bij mooi weer, maar in ons regenlandje durft dat wel eens tegenvallen. En een nieuwe bus, daar was helaas geen budget voor, werd ons verzekerd. Tsja…

Ons team van lichamelijke opvoeding zat al met de handen in het haar. De oude bus weg, en nu? We kregen een ander exemplaar, maar die was een pak kleiner, en ook niet nieuw te noemen. Tot de algemeen directeur van de scholengroep plots wist te melden: “Jullie bus zal in de loop van de week geleverd worden.” Huh? Jawel, een spliksplinternieuw, superdeluxe exemplaar, helemaal voor ons!

Pierre was helemaal in zijn nopjes, en ook het directieteam stond te glunderen. We geven hen geen ongelijk!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.