Oudleerlinge Sarah-Aïsha in de bres voor Syrië

Eigenlijk zijn we altijd wel trots als een van onze leerlingen op een positieve manier opduikt in de media. Heimelijk – en vaak ook lang niet zo heimelijk – denken we dan: “Heh, da’s ene van ons!” en dan moeten we altijd weer glimlachen. Altijd.

Maar als je dan plots in de campagne van Studio Brussels Warmste Week, waarin allerlei projecten voor het goede doel gesteund worden, een van je leerlingen ziet getuigen, dan word je als leraar helemaal warm van binnen. Want Sarah-Aïsha De Baerdemaeker, da’s er ook ene van ons. Van wie ook wij pas na een goeie week of zo doorhadden dat er iets anders was dan bij de andere leerlingen.

Ook bij Van Gils en Gasten op Eén was ze te gast, en u kan haar horen vanaf minuut 3.40.

Bedankt, Sarah-Aïsha. Want als jij het kan, dan kunnen wij het zeker.

1 Reactie

  1. Beste Gudrun, bedankt voor je bijdrage op dit platform. Ik ben enorm geïnspireerd door jouw tekst over deze jongedame. Ik besef nu, als jij het kan, dan kan ik het ook. Academische groeten van een bewonderaar.

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.