Wetenschappelijk werk in relatie tot Kiruhura

logo wetenschappenIn de les wetenschappelijk werk worden er niet alleen proefjes gedaan: we kijken ook buiten onze eigen grenzen. Zo keken de leerlingen naar een filmpje over onze partnerschool (Scholenbanden) in Kiruhura, Rwanda en schreven ze brieven naar de leerlingen daar waarin ze zichzelf voorstelden en daarnaast enkele vragen stelden. De vragen kunnen worden gelinkt aan het hoofdstuk over de ecologische voetafdruk. De brieven worden deze maand opgestuurd en de antwoorden zullen op de brieven zelf worden geschreven en terug opgestuurd naar ons. Met de antwoorden gaan we dan aan de slag om het hoofdstuk over de ecologische voetafdruk af te werken: een vergelijking maken tussen onze school en onze partnerschool.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.