Engelse boeken gezocht!

In het kader van het Scholenbanden-project waarbij onze school samenwerkt met de Saint Mary’s High School (een internaatschool) in Kiruhura (Rwanda), gingen twee leerlingen en twee leraars de laatste twee weken van de voorbije zomervakantie op werkbezoek naar onze zusterschool.

Uit de vele gesprekken met de leerlingen kwam onder andere een grote ‘leesgoesting’ uit de verf. De plaatselijke schoolbibliotheek is op dat vlak karig bedeeld. Daarom vatten we het idee op om hier Engelstalige romans te verzamelen en die via alle mogelijke wegen in Kiruhura te krijgen. Begin november doet zich zo’n eerste gelegenheid voor.

We zijn ervan overtuigd dat we er heel veel jonge mensen tussen 12 en 18 jaar een groot plezier mee doen.

Daarom de volgende concrete oproep:

  • Heb je thuis Engelstalige romans liggen die een nieuw leven mogen krijgen? Geef ze een nieuwe bestemming en laat er nu ook andere jongeren van genieten! Er mogen uiteraard (en heel graag zelfs!) ook Engelstalige romans van de ouders bij zijn.
  • Breng deze romans mee naar school vóór 10 november 2017 en leg ze in de daarvoor voorziene doos in de ‘Scholenbandenhoek’.

Een paar dagen nadien kunnen deze boeken mee met iemand richting Kiruhura.

De schoollink-groep GO! atheneum Mariakerke dankt jullie alvast voor jullie medewerking!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.