6 HuWo denkt mee over regionale beleidsprocessen rond ruimtelijke ordening

In de lessen wetenschappelijk onderzoek – aardrijkskunde werden onze leerlingen van 6HUWO in twee namiddagsessies ondergedompeld in de complexe structuur van onze huidige beleidsprocessen rond ruimtelijke ordening en ontwikkeling. In het kader van een project rond “experimentele inspraak met tieners en jongeren binnen regionale beleidsprocessen” werden onze leerlingen problemen voorgeschoteld in verband met de ideale of minder ideale toekomstige indeling van onze stedelijke omgevingen. Het ene idee was al wat realistischer dan het andere, maar er kwam toch een aantal heel concrete voorstellen naar voor. Het is dan ook belangrijk te melden dat de Stad Gent en de Provincie Oost- Vlaanderen deze voorstellen niet zomaar in de wind slaat, maar meeneemt naar de volgende fase in het project. De stem van de jongeren wordt dus gehoord.

Met dank aan mijnheer Lösken voor tekst en beeld. Alle foto’s van de reeks kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.