Schaatsen 2023

Ook dit jaar werd in de eerste twee weken van het nieuwe jaar geschaatst: het is een zalige winteractiviteit, een ideale alternatieve sport én de gedroomde activiteit om uit te voeren wanneer onze eigen sportzaal niet beschikbaar is wegens tToneel. En dus trokken onze leerlingen wanten, muts en sjaal aan, staken hun voeten in de schaatsen en zwierden talloze rondjes op de piste of – laten we eerlijk zijn – stuntelden een eind weg. Plezier was sowieso verzekerd, dat kan je ook zien op de talloze foto’s die ons werden doorgestuurd door de collega’s van LO en door een leerlinge van het zesde jaar.

Alle foto’s van het schaatsen kan je hier in ons archief terugvinden.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.