GWP tweedes: sportdag op school

Ook nu schreef mevrouw Borderé een klein tekstje, en kregen we massa’s foto’s via de iPad van de school. Hieronder staat er een aantal, de rest vind je in het archief.

“Et voila, ook onze laatste sportieve dag is voorbij. Onze tweedejaars gaven het beste van zichzelf tijdens een lasershoot, een crazy footbal, een teamcup, de highland games, de discgolf en op de V-rolls en in de battlezone!

Voor de laatste dag hadden we compleet gemixte groepjes voorzien maar de meeste leerlingen toonden dat ze voldoende teamspirit in zich hebben. Zelfs de regen lieten ze geen spelbreker zijn op onze laatste GWP-dag.

En voor de 2de dag op rij kregen we ook nu complimenten van de organisatoren over het goede gedrag en de inzet van onze leerlingen!

We willen dan ook van de gelegenheid gebruik maken om alle leerlingen te bedanken om van deze GWP een succes te maken!”

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.