Schrijf-ze-VRIJdag

Naar jaarlijkse gewoonte schreven we ook dit jaar voor Amnesty International. Op vrijdag 20 oktober 2017 vond namelijk een gloednieuwe Schrijf-ze-VRIJdag plaats. Leerlingen in meer dan 500 scholen zetten zich dan in voor mensenrechten. De Schrijf-ze-VRIJdag is een mix van mensenrechteneducatie en mensenrechtenactivisme in scholen. Telkens wanneer ergens ter wereld mensenrechten worden geschonden, komt Amnesty International in actie. Ontelbare mensen wereldwijd reageren met protestbrieven of e-mails. Ook onze leerlingen konden tijdens de lessen levensbeschouwing een brief schrijven om protest aan te tekenen tegen een grove schending van de mensenrechten.

Met dank aan mevrouw De Smedt voor tekst en beeld. Alle foto’s kan je hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.