Wiskunde olympiade 2018

Alweer een mooie prestatie van onze leerlingen in de Vlaamse Wiskunde Olympiade. Zes leerlingen uit het 4de jaar (Seppe De Pauw, Boyd Strumane, Leon Tack, Zora Van de Veire, Kwinten Vandaele en Timo Velghe) slaagden erin de 2de ronde van de JWO te bereiken. Voor de VWO bereikten drie leerlingen uit het 5de jaar (Isaura Devos, Amandine Van Laer en Isaac Vande Weghe) en twee leerlingen uit het 6de jaar (Laure Heiremans en Milan Velghe) de 2de ronde.

Een dikke proficiat aan de deelnemers, en een bedankje voor de begeleiders, in het bijzonder dan mevrouw Van Damme voor verslag en foto’s, en mijnheer Maes voor nog een paar foto’s.

 

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.