De leerlingenraad pakt de fietsenstalling opnieuw aan

We vinden het natuurlijk super dat onze leerlingen voornamelijk met de fiets naar school komen: goed voor het eigen lijf én het milieu. Alleen moeten al die fietsen ook in de fietsenstalling, en daar wringt soms het schoentje. Vorig jaar heeft de leerlingenraad in oktober namelijk parkeervakken aangebracht, en toen bleek onze fietsenstalling helemaal niet te klein: het is gewoon een kwestie van gedisciplineerd de fietsen op de juiste plaats zetten.

De leden van de leerlingenraad schilderden half oktober de fietsenstalling opnieuw, zodat de lijnen weer duidelijk zijn en iedereen terug weet waar hij/zij zijn fiets moet zetten. Dat bevordert de doorstroming én de mogelijkheid om vlot te evacueren.

Dus: kom alsjeblief met de fiets, maar zet die fiets dan ook op één van de daartoe bestemde plekjes.

Met dank aan leerlingenraadvoorzitter Maxine Buyle voor de foto’s. U kan alle foto’s hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.