Gezocht: ingenieurs voor Dreamday!

Elk jaar opnieuw is er voor onze laatstejaars het project Dreamday. Daarvoor kunnen ze opgeven in welk beroep (of richting) ze geïnteresseerd zijn, en dan zoeken we voor hen iemand met wie ze in de namiddag een paar uur kunnen meelopen of van wie ze een uitleg omtrent het beroep kunnen krijgen. Voor de meeste leerlingen is het een bevestiging van hun keuze, voor anderen is het een complete verrassing, of wordt het soms heel duidelijk dat dat níet het beroep is dat ze uiteindelijk uit willen. In elk geval is het, jaar na jaar, een project waar de leerlingen qua oriëntering naar het hoger onderwijs heel veel uit halen.

Dit jaar zijn zo goed als al onze leerlingen onder dak op donderdag 19 maart, maar…

We zijn nog ijverig op zoek naar een burgerlijk ingenieur (liefst werktuigkunde, maar elektromechanica is bijvoorbeeld ook prima) en een industrieel ingenieur chemie. Ben je zo iemand, of ken je zo iemand die bereid zou zijn om op 19 maart een paar uurtjes in de namiddag een leerling te laten meelopen met je werk, geef ons dan een seintje: de leerlingen in kwestie, en wij ook, zullen je heel dankbaar zijn!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.