De school is opnieuw open

Jawel, terwijl onze leerlingen hopelijk nog steeds keihard van de vakantie aan het genieten zijn, is het atheneum sinds vandaag alweer open.

De inschrijvingen voor het eerste jaar zijn helaas afgesloten, maar voor de andere jaren kan u wel nog bij ons terecht. Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag kan dit vanaf 9.00 uur doorlopend tot 16.30 uur
Op woensdag vanaf 9.00 uur tot 13.00 uur.
Op dinsdag 23 en donderdag 25 augustus zijn we open tot 18.00 uur.

Als er leerlingen zijn die tijdens de vakantie besloten hebben een andere richting te volgen dan wat ze op het einde van vorig schooljaar hebben doorgegeven, kan u dat dan alstublieft vandaag nog dat laten weten? Een SmartSchoolberichtje naar de directie, of een telefoontje naar 09/216.84.44 is voldoende. Op die manier kunnen we evenwichtige klassen samenstellen, en zit de leerling op 1 september meteen in de juiste klas.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.