Lotte Spanoghe Belgisch brons in het volleybal

Soms bereiken ons ook berichten die niet rechtstreeks met de school zelf te maken hebben, maar wel met een van onze leerlingen. Zo kregen we het bericht in handen dat Lotte Spanoghe (6 Wetenschappen-Wiskunde) in de loop van de vorige weken met de U19 jeugd van VDK Gent volley bekerkampioen van Oost-Vlaanderen werd, vervolgens Vlaams bekerkampioen, daarna de supercup en afgelopen weekend behaalden ze de bronzen medaille op het Belgisch kampioenschap.

Chapeau, Lotte, dat doen niet velen je na in combinatie met dergelijke studies!

Rilke Spanoghe uit 1F werd met de U15 bekerkampioen van Oost-Vlaanderen en vice-kampioen in de Vlaamse eindronden. Ook voor Rilke een dikke proficiat!

Met dank aan trotse mama Katrien Hertegonne voor beeld en uitleg.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.