The Great Escape: they did it!

Vol trots (en heel wat schaafwonden) konden acht leerkrachten en veertig leerlingen uit de derde graad verkondigen dat ze The Great Escape vorige zaterdag overwonnen hadden!

Ze hebben hier maanden voor getraind en naartoe geleefd en liepen dan ook allemaal samen het meer dan tien kilometer lange obstakelparcours uit ten voordele van VZW het Kinderkankerfonds. 12,5km, meer dan 50 obstakels, modder, zwemmen, hoogtes overwinnen en jezelf uitdagen… Ze deden het allemaal.

Bedankt aan de supporters die hen kwamen aanmoedigen, aan mevrouw Bultijnck die het initiatief nam, aan mevrouw Bergmans en meneer Joseph voor de trainingen en aan de leerlingen die met heel veel enthousiasme de uitdaging aangingen. Ze zijn als groep opgevallen in de wedstrijd en hebben onze school positief kunnen promoten.

Met dank ook aan mevrouw Dhondt en mevrouw Bultijnck voor de vele foto’s. Je kan ze rustig allemaal hier bekijken, het zijn er een pak meer dan wat we hier laten zien.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.