Hiphop in tToneel

Elke woensdagnamiddag repeteren de tTonelers van onze school voor de voorstelling in januari. Maar wie dacht dat dat enkel een beetje improviseren en tekst oefenen inhield, heeft het helemaal mis! Deze leerlingen gaan geen enkele uitdaging uit de weg. Zo waagden ze zich vorige woensdag aan een heuse hip-hopchoreografie. Niemand minder dan oud-leerling en grote naam in de hip hop dancescene Anke Clinck deed onze leerlingen twee uren zweten, maar het resultaat was gewoonweg fantastisch. In deze repetitie was het duidelijk dat je ook bij dans een zekere attitude moet uitstralen en daar konden onze acteurs zich helemaal in uitleven. Iedereen kon met een voldaan gevoel naar huis.

Benieuwd naar wat het is geworden? Misschien vang je wel een glimp van deze danssessie in de veelbelovende voorstelling in januari. Binnenkort meer info!

Met dank aan mevrouw Van Nieuwenhuyze voor de tekst en Isadora Lenaerts voor de beelden. Alle foto’s van deze sessie kan je hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.