Nieuwjaarsdrink

Vorige dinsdag was er rond een uur of vier een nieuwjaarsreceptie voorzien voor het personeel, waar we meteen ook onze Pierre eventjes in de, nu ja, bloemetjes wilden zetten met een fijn flesje champagne.

Pierre was meer dan twintig jaar onze vaste klusjesman, maar die term dekt de lading niet, vonden wij: Pierre is degene die elk kabeltje, elke pijp, elk hoekje en gaatje van onze school kent, en daar ook met veel animo zorg voor heeft gedragen. Dit schooljaar is hij helaas overgeplaatst naar Scholengroep om buschauffeur te zijn voor de hele groep. Gelukkig komt hij regelmatig nog eens langs, en kunnen we nog steeds op hem rekenen als dat nodig blijkt.

Werkman Sam was uiteraard ook van de partij, en had voor de gelegenheid zijn knappe zoontje Juul meegebracht. En dan zie je mevrouw Van Den Bossche stralen natuurlijk!

Bedankt, Pierre, voor al die jaren, en veel succes met de bus!

Met dank ook aan Anja en Kathleen voor de knap verzorgde receptie!

1 Reactie

  1. In mijn tijd (afgestudeerd aan de KAM in 1994) waren er Pierre en Jean-Pierre. De max van een mensen alle twee. Succes als buschauffeur Pierre!

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.