Schoolvoorstelling, mét extra publiek

Elk jaar geven de leerlingen van tToneel ook nog een schoolvoorstelling op woensdagvoormiddag. tToneel is immers een ideale gelegenheid om kennis te maken met onze school, en dus kwamen vandaag de zesdejaars van onze eigen basisschool De Wijze Eik kijken, maar ook de leerlingen van de Brugschool, het Molenschip, de Mijlpaal (Drongen) en Mariavreugde (Wondelgem).

Daarnaast zat ook Elke Decruyenaere, onze Gentse schepen voor onderwijs, in de zaal. Dat konden we niet zomaar laten voorbijgaan, en dus riepen we haar na afloop even op de planken voor een groepsfoto.

Op naar dit weekend voor de twee laatste (en uitverkochte) voorstellingen van Here we are now.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.