Dit was de OpenSchoolDag 2019!

U was er op onze OpenSchoolDag, en u was vooral met veel! Zoals elk jaar was het ook nu alle hens aan dek, en dat was ook nodig. Maar liefst drie keer konden ouders en leerlingen van de lagere school een plenaire sessie bijwonen over de visie en de werking van onze school, en vooral over de verschillende studiemogelijkheden en alle modules.

Met die informatie konden ze dan in zowat alle klassen terecht voor verdere uitleg, maar ook fijne proefjes, demonstraties, spelletjes en zelfs hapjes. In de eetzaal waren er zelfs soep, broodjes en pannenkoeken te krijgen.

Mocht u toch onze infodag gemist hebben, dan kan u alle informatie uiteraard vinden op onze website, of hier de informatiebrochure voor nieuwe leerlingen downloaden.

Enkele leerlingen namen het fototoestel van de school ter hand, en legden de sfeer vast in meer dan 300 foto’s. Hieronder vindt u een kleine bloemlezing, alle foto’s kan u hier bekijken.

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.