Virtuele openschooldag

Dat onze echte openschooldag geschrapt is door omstandigheden, dat hoeven we u wellicht niet uit te leggen.

Toch hadden we u graag onze school voorgesteld, zeker omdat vanaf vandaag de aanmeldperiode is ingegaan: u kunt uw kind nog tot vrijdag 21 april 12.00 uur aanmelden bij de middelbare scholen van uw voorkeur, en wel via deze link.

Mijnheer Coussens had al speciaal voor de openschooldag een aparte website aangemaakt waarop u een virtuele kijk kan nemen in de school, per lokaal kan zien wat er te doen was, per leerkracht kon ontdekken waar hij/zij stond en welke vakken hij/zij geeft, en alle algemene informatie kan nalezen. Veel van deze info staat ook verspreid op deze website zelf, maar alles voor nieuwe leerlingen staat perfect gebundeld op de openschooldagwebsite amopenschooldag.be.

U kan er ook de presentatie nakijken die de directie voor u klaar had als algemene informatie: http://amopenschooldag.be/infosessie-naar-het-eerste-middelbaar/

Heeft u nog vragen? Aarzel dan niet contact op te nemen via de contactpagina op de website. We geven u met plezier antwoord!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.