Kangoeroewedstrijd online

Elk jaar doet onze school mee met de Kangoeroewedstrijd, noem het gerust de wiskunde olympiade voor de eerste graad.

Helaas gooide dit jaar ook voor deze wedstrijd corona roet in het eten, want de wedstrijd ging normaal doorgaan op donderdag 19 maart.

Maar we zouden geen leraars zijn als we bij de pakken bleven zitten: de leerlingen kunnen nu ook online deelnemen aan de wedstrijd, aangezien het vooral om logisch denken gaat en ze gelukkig weinig kunnen opzoeken.

Alle leerlingen die zich opgegeven hadden, hebben in de week na de paasvakantie al een bericht gekregen van mevrouw Borderé, maar we herhalen het hier graag nog even.

Nog tot 30 april kunnen ze de wedstrijdvragen gewoon thuis oplossen. Ze hebben daarvoor allemaal een digitaal wedstrijdboekje gekregen, een wedstrijdnummer en een link naar de website waar ze hun antwoorden moeten doorgeven, iets wat op zich maar een paar minuten tijd in beslag neemt. Het is natuurlijk wel de bedoeling dat de vragen zelfstandig worden beantwoord.

Let wel: je moet je antwoorden van de wedstrijd doorgeven vóór 1 mei 2020!

We wensen jullie heel veel plezier met de wedstrijd!

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.