Touchscreens in alle klassen

De heren van onze IT-dienst en de werkmannen hebben zich voor en tijdens de vakantie uit de naad gewerkt, maar het is hen gelukt: alle lokalen zijn voorzien van grote touchscreens I3 75″. De problemen met beperkte zichtbaarheid van de beamers zijn van de baan, en we kunnen zelfs op PDFs, afbeeldingen en kaarten meteen schrijven en notities maken. Ook presentaties of filmpjes afspelen is een pak eenvoudiger en sneller geworden. Daarnaast beschikt elk lokaal ook nog over een witbord, zodat krijtstof en krijtproblemen definitief verleden tijd zijn.

Gecombineerd met het nieuwe wifinetwerk heeft onze school een stevige sprong vooruit gemaakt qua digitalisering.

Maar als we eerlijk zijn, moeten we het gewoon toegeven: die nieuwe schermen zijn zalig speelgoed!

1 Reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.