Scholenbanden: meeting met Kiruhura

Op de woensdag in de afkoelingsweek hadden onze schoollinkers – de groep die de scholenbanden onderhoudt met Saint Mary’s High School in Kiruhura, Rwanda – een zoom meeting met hun Rwandese collega’s, zowel leerlingen als leerkrachten.

Op de foto’s zien jullie Onesphore en Alexis, van onze leerlingen was er een bont allegaartje van leerlingen aanwezig; Kaat Alleweirelt, Bram Coenye, Josefien De Backer, Marthe Bijl, Jens Onderdonck, Fleur Christiaens. Noor Alleweirelt en Nando Bockstaele konden er jammer genoeg niet bij zijn.

Het deed deugd om eens te kunnen praten met een aantal leerlingen op een ander continent en te horen dat zij zo’n beetje dezelfde problemen hebben met corona als wij: zo anders, maar toch ook zo hetzelfde.

Hopelijk kunnen we binnenkort ook weer fysiek samenkomen en activiteiten plannen.

 

 

1 Reactie

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.